ROHELISE ALGUSE PAKETT -25%

Saa osa Eesti parimast alustajate programmist ja tee Niitväljal esimesed sammud golfariks saamise Rohelisel Rajal!

 

Soodushind 109€

(tavahind 149 €)

LOEN LÄHEMALT

Telli sooduspakkumine!

Pakkumise sobivusel palume teha ülekande AS Eesti Golfikeskus pangakontole ja registreerida end kursusele..

MIKS JUST NIITVÄLJAL ALUSTADA GOLFIMÄNGU ÕPPIMIST?

1. Fantastiline terviklahendus alustamiseks Niitvälja programm on tõesti põhjalik ja hästi läbimõeldud. Kõik on Sinu jaoks valmis. Golfi algõpetus, rühmatreeningud, lõbusad golfiüritused ning seltskondlikud võistlused.

2. Niitvälja Golf on parim golfikeskus Eestis. Peale eelmist golfihooaega korraldatud hääletusel valiti Niitvälja Golf kogu Eesti mängijate poolt parimaks keskuseks Eestis.

3. Pakume parimaid harjutustingimusi. See on eriti tähtis just alustavale golfarile. Niitvälja harjutusväljakud pakuvad kõige mitmekülgsemaid võimalusi Eestis treenimiseks üksi ja koos sõpradega.

MIKS NII PALJU INIMESI MAAILMAS GOLFI MÄNGIB?

1. Golf esitab järjest uusi väljakutseid. Golf pole nii lihtne kui tundub! Iga mäng erineb eelmisest ja pakub rohkesti põnevust, olles ainulaadne ja kordumatu.

2. Regulaarne liikumine värskes õhus pikendab eluiga. Usu või ära usu, aga statistiliselt on tõestatud, et golfimängijate eluiga on viis aastat pikem!

3. Kvaliteetaeg terve perega, sõpradega, vanusest sõltumata. Haara kaasa oma elukaaslane, sõbrad, lapsed ja pensionäridest ema-isa ning suunduge kõik koos golfi mängima. Saate seda koos teha ühel rajal ja samal ajal, lahe!